Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Radeon HD5750...

Vettem egy Radeon HD5750 VGA-t van egy ASRock 1333-d667 R1. 0 alaplapom benne egy Intel Pentium Dual Core E2160 1.8GHz procim és 2GB RAM. Viszont valamiért CoD2ben (meg lehet, hogy a többi játékban is azt nem tudom) max grafikán csak 75fps van. (? )

Figyelt kérdés
Ezt elfogadtam biztosan csak azért mert max graf meg minden, de még így is többnek kéne lennie mint 75 legalábbis szerintem. De amikor minimumon is csak 75volt akkor már kicsit kiakadtam, pedig kivan engedve az fps 999re csak egy teszt gyanánt, de akkor is csak 75van... Szerintetek mi blokkolhatja az FPS-t? Régi 8500GT-vel volt max grafikán 20-30fps, minimumon meg 180-200körül.
2012. aug. 7. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
v-syncet offold
2012. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi így már jobb, de még mindig ugyan annyi az fps-em. Ez a VGA a régitől sokkal jobb, és csak 50fps el van több.
2012. aug. 7. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!