Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DvD lemez olvasas hiba (? )....

DvD lemez olvasas hiba (? ). Reszletek lennt.

Figyelt kérdés
Van a Need For Speed Underground 2 PS2 n es minden megy jol csak vanegy verseny a jatek elejen amit enm olvas be. A dvd karcos. Hogyan lehetne eltuntetni a karcot rola, vagy aztcsinalni hogy betoltse a versenyt?
2012. aug. 7. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyire karcos?


esetleg fotot tudnál rola késziteni?

2012. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jelenleg nem mert nem othon vagyok de mihelyst otthon leszek fogok. Vannak apro karcok, es van egy nagy, szerintem az tesz be neki.
2012. aug. 7. 22:10
 3/7 tamasoft ***** válasza:

Egyszer láttam egy vicces videót, ahol banánnal javították fel a DVD lemezt, és még egyszer utoljára olvashatóvá vált.


Ettől függően én nem hisztek az ilyesmiben. Készülj fel hogy újra meg kell szerezned a progit, mert a 90-es évek előrejelzésével szöges ellentétben a DVD-k korántsem örök életűek, és nem hogy a 100, de jó ha a 4-5 évet megélik. A kis karcokat talán fel lehet polírozni valahogy, de a mély karc könnyen örökre olvashatatlanná teszi a lemezt.

2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, mert a banan belement a karcba. En ezt kihagyom. Olvastam a fogkremes verziot, az nem ment. Megegyszer szerintem nemtudom megszerezni a jatekot maert a boltokba nincs, hasznaltan meg nemkell.
2012. aug. 7. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:

A dvd lemez vagy cd lemez az adatai azon a festégrétegen hordozza amit te kéken szürkén vagy mitudom én mijen szinen vaN

:))


amit a opu leolvas az a kis müanyagon kerseztül van

eddig érthető NEM

tudom szeretek sorokközé rejteni dolgokat :)

!!


tehát ha aza kis müanyag megsérül akkor és vagy karcoslesz

IGEN VALOBAN FELLEHET POLIROZNI!!!!!


NÉZD MEG LÁMPA VAGY NAPFÉNYNÉL HOGY A FESTÉKEN ÁTT E JÖN DIREKTBE A FÉNY!?!


ha igen vágd bele a kukába!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és a foto?
2012. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a hibát. Na jó ez nem szó szerint értendő. Haver PS2-ébe beraktam a játékot, az beolvasta és elmentettem, aztán folytattam az én PS2 m be a játékot. Azóta nemvolt gond.
2012. aug. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!