Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig húzható egy FX 8120...

Meddig húzható egy FX 8120 gyári hűtővel, stabilan,24/7-be?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvastam, hogy jobb választás, mint a 6200 és csak 2 ezer forint a különbség. Nem csak játékra használom a gépet(Tömörítés,renderelés,effectezés...)


Kérlek titeket, hogy csak reális számokat írjatok.


VGA: 6870/7850

RAM: 8GB 2133


Köszönöm.!



2012. aug. 8. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki... minden processzor más...
2012. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
-.-' még nem vettem meg, ezért érdekel, hogy melyik érné meg jobban hosszú távon.. :) ha meglenne már rég kipróbáltam volna, a mostanit is felhúztam 2.5-ről 2.9-re és 3 éve stabil..
2012. aug. 8. 00:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszek egy vízhűtő van hozzá amivel még húzható, úgy hogy hűvös maradjon. Viszont majd mindenképp az új Windowst használd rajta (8), mivel a 7 nem kezeli rendesen ezt a processzort. A VGA-nál is kérdezed hogy melyik legyen? Mert ha igen akkor 7870
2012. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na utána néztem a 8150-hez van vízhűtés igaz kb 8-10 ezer forintal drágább, mint a 8120. Viszont én mindenkép 8xxxes processzort ajánlok ha ilyen igényes több magot is igénylő feladatokat csinálsz.
2012. aug. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!