Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell Ide bios frissites?

Kell Ide bios frissites?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni 1 AMD FX-4100 X4 3,6 GHz es processzort es 1 Asus M5A78L-M LE (AM3+) tipusu alaplapot. Most itt az a kerdes hogy ha osszeszerelem az alaplapot es a processzort akkor fognak-e mukodni, nem kell e biost frissiteni stb.?

2012. aug. 8. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Gugli első találat:

[link]

2012. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb a gyártó honlapját nézd mielőtt CPU-alaplapot vásárolnál. Mivel nem lehet tudni melyik verzióval kapod, így értelmetlen a kérdés.
2012. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megneztem a linket de (tudom en vagyok a hulye) nem talalom az alaplap bios verziojat valaki megkeresni nekem
2012. aug. 8. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Mé vagy hülye?


[link]


Ha jól tölti be a linket akkor itt megtalálható az alaplap által támogatott processzorok listája, mellettük pedig link a szükséges bios-hoz.


Amúgy az első link is teljesen jó - lenne, ha nem lennél hozzá hülye...

2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!