Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Pendrivet érdemes venni?

Milyen Pendrivet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Olyan 7.000FT-ig gondoltam a dolgot, 16GB-os, megbízható pendrivet szeretnék venni.

Első gondolatom egy Corsair Flash Voyager 16GB USB3.0 lenne.

Mit gondoltok erről a márkáról, erről a pendriveről?

Ez 7280FT-ba dukál...szerintetek érdemes kiadni érte ennyit ?

Várom a válaszaitokat, tapasztalaitokat



#pendrive #USB 3.0 #Corsair Flash Voyager 16GB USB3.0 #érdemes pendrivet venni?
2012. aug. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az USB3 technologia már előre haladt a saját korához képest. Nem tudja kihasználni azt az átviteli sebességet, amit tud.


Én Pendrive-ről letettem. Drágák Ft/GB méretei miatt. Én vettem egy 2,5"-os 1024GB (1TB-os) kis wintchestert 20k-ért, oszt csókolom. Az is USB-s. :)

2012. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit kiábrándító válasz, de most hirtelen kell + kicsit a jövőre is gondolva USB3.0-ásakat nézegetek.

Olvasási sebesség: 70MB/s

Írási sebesség: 19MB/s

Ezzel azért jóval gyorsabb mint egy sima 2.0-ás USB-s pendrive nem ? :D

2012. aug. 9. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a sebességeket: [link]


Az valóban igaz, hogy mostanában "olcsóbban" kijön, ha vesz az ember egy vinyót, illetve ha cipelni kell sok adatot, akkor sokkal jobb.

Napi futkosáshoz egy egyszerű Kingstone pendrive bőven elég.


Akár egy ilyen: [link]

2012. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az USB3 sebessége az 1 dolog. Ami közbeszól az a szűk keresztmetszet.


Azaz az USB3 tud 400MB/s-et, de ha csak 20MB/s-el ír olvas, akkor annál gyorsabb úgyse lesz sose. Mellesleg az USB kompaktibilis felfele és lefeleis. Szóval hogy 3-mast teszel 2-esbe vagy fordítva az mind1.

2012. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!