Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 sp1 telepítése fontos?

Win7 sp1 telepítése fontos?

Figyelt kérdés
Mert megoszlanak a vélemények, hogy jobb lett-e, gyorsabb lett-e, stabilabb lett-e a Windows 7 ettől a szervízcsomagtól.

2012. aug. 9. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs fenn, és jó minden.
2012. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem külön csomag, csak a kiadásig megjelent frissítéseket tartalmazza egyben, amiket havonta egyszer kiadnak.


Mint minden frissítés, ezek is biztonsági réseket foltoznak, stabilabbá teszik a rendszert, új technológiai változásokhoz illeszkedve frissítik azt.


Nem csak azért csinálják hogy a helyet foglalja, a mindenkori legfrissebb rendszer a "legjobb", hiszen sosem adnak ki tökéletes rendszert. Mindig van mit javítani, erre szolgál a Windows Update.

2012. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes újratennem a rendszert?Mert már mindent megpróbáltam és nekem nem telepíti fel.
2012. aug. 9. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit nem telepít fel? A szervizpakkot? Kapcsold be az automatikus frissítést, és majd az felteszi.
2012. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy csinálom lefutattam cmd-be a scannow parancsot és a cbs.log hibáját nem tudja kijavítani szerintem az lesz a hiba.Akkor az sp1 miatt újrarakjam megér annyit?
2012. aug. 10. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!