Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ujratelepítettem a sz. Gépemet...

Ujratelepítettem a sz. Gépemet egyedül, és nincs rajta se vidovezérlő, se hang. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,és én hülye megpróbáltam ujratenni a gépemet,de a hardverek eltüntek róla :(

Mit tegyek?


Értelmes válaszokat kérnék ha lehet



2012. aug. 10. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan az alaplap és vga mellé kapott driver lemez, akkor arról telepítsd fel a drivereket, ha nincs, akkor a gyártó oldaláról a típus alapján le lehet tölteni az oprendszernek megfelelő drivereket.

Azzal tisztában vagy milyen hardverek vannak a gépedben?

2012. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hazardteam ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, csak amég nem csináltad, ennyi. Senki nem születik azzal, hogy ezeket tudja. Egyszerű: Letöltesz egy Aida nevű programot (privátban elküldöm- innen törölnék) elindítod és megnézed pontosan mi a neve az alaplapodnak, meg a videokártyádnak. Azután felmész az alaplap gyártójának az oldalára, megkeresed az alaplapodat és amikor megtaláltad rákattintasz. Az oldal valamelyik részén lesz egy "downloads" menüpont, vagy "gomb" arra is rákattintasz és kijön egy lista a letöltendő fájlokkal. Kiválasztod, hogy az operációs rendszeredhez illő drivereket jelenítse csak meg, vagy pedig te magad megnézed a listában hogy melyik operációs rendszerhez valót töltsd le és letöltögeted egy mappába az összeset. Ha gyorsan válaszolsz, megcsinálom neked, de el kell mennem időre. Nézzed a mailed (itt az oldalon)
2012. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
A válaszok rendben vannak, mind szép és jó. De addig nem tudja letölteni, amíg nem teszi fel a hálózati kártya driverét, mert addig nincs internet hozzáférése.
2012. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 arról nem írt, hogy a hálózat nem működik okostojás, a kérdést is kiírta valahol, ha segíteni nem akarsz, akkor inkább hallgass.
2012. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Azt még nem említettem,hogy annyira rosszul telepítettem ujra,hogy azt írja ki,hogy nem jó a windows szoftverem,és nem enged csatlakozni a wndows update-hoz :(

2012. aug. 10. 10:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet rosszul telepíteni, csak a tovább gombot kell nyomogatni kis túlzással.
2012. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
gigabyte ga-vm900m az alaplapom. honnan töltsem le? :/
2012. aug. 10. 10:38
 8/15 anonim ***** válasza:
2012. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 10. 15:17
 10/15 A kérdező kommentje:
és ott melyiket töltsem le?
2012. aug. 10. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!