Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől "ciripel" a tápegységem?

Mitől "ciripel" a tápegységem?

Figyelt kérdés
Nemrég eledzett a tápom furcsa ciripeléshez hasonló hangot kiadni bekapcsoláskor, egy idő után abbahagyja, de nagyobb terhelésnél újra elkezdi majd megint abbahagyja. Eleinte nem nagyon foglalkoztam vele, de ma 2x is leállt a gép csak úgy hirtelen és nem melegedet semmi, alaplap is jó memória is csak a táp maradt ami a hangja miatt gyanús. Lehet esetleg javítani vagy minél előbb cseréljem nehogy kigyilkolja a gép többi részét?
2012. aug. 13. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen típusú, márkájú tápegység? és milyen cuccok vannak a gépben?
2012. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem emlékszek a táp típusára pedig párszor már megnéztem xD 700w-os, eredetileg szerver táp volt most egy amd athlon 64 x2 6000+-t és 1 gtx 260 as kártyát működtet 4 giga rammal és 1 vinyóval, elvileg bőven elégnek kell lennie a teljesitményének
2012. aug. 13. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
itt nem a teljesítményen van a hangsúly, hanem hogy milyen márka. lehet 700W-s, ha HKC, vagy valami megbízhatatlan márka, simán okozhatja.
2012. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
közben leszedtem a ház oldalát és pont rálátni, hipro
2012. aug. 13. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. régen még az "elment" kategória volt, de az utóbbi időben ezeket is szar, kínai béllel látják el. mindenesetre próbáld ki egy másik tápegységgel.
2012. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs másik tápegység ami elég lenne ennek a konfignak, szóval ha más nem marad a csere sajnos
2012. aug. 13. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a táp?
2012. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nemtudom mert már én is ugy használtam szereztem
2012. aug. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!