Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elvesztem a garanciát a...

Elvesztem a garanciát a notebookomra ha lecserélem a HDD-t egy SSDre? Egyáltalán felismeri a gépem az SSD-t?

Figyelt kérdés
egy SONY Vaio VPCYB35KX gépem van, jövő tavasszal jár le a gari, de nagyon szeretnék SSDt tenni bele a vinyó helyett. Csak munkára/tanulásra van ninvs szükségem az 500 gigás vinyójára, bőven elég lenne 60 sőt 32 gigás SSD is, nem beszélve a megnövekedett akku élettartamról amit a csere okozna.

2012. aug. 13. 15:58
 1/6 lindmayer ***** válasza:
nem, max csak a merevlemezzel eggyütt érvényes a garancia, tehát ne hogy eladd, legalább is addig amíg le nem jár a gari
2012. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(azon kivul hogy hulyesegnek tartom ezt a lecserelest) szerintem nincs semmi cedula a vinyon (amit ha letepel) meg lehetne allapitani hogy belenyulkaltal. de en a helyedbe meghagynam az eredeti vinyot, ha esetleg elromlana a gep en visszatennem a helyedbe.:)
2012. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
Nem hülyeség a lecserélés. Azon kívül, hogy gyorsabb is lesz, az SSD sokkal kevesebb áramot fogyaszt, tehát az akksi is tovább fogja bírni.
2012. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a garanciához, bár a helyedben én is eltenném.

Nem mellesleg én is lecseréltem a probookom 750-es HDDjét egy 120as SSDre, és ég és föld lett a különbség. A HDDt meg egy usb-s tokban külső tárolóként használom tovább.

2012. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor nincs olyan hogy kompatibilitási probléma? a notim legalább SATA2, de lehet hogy 3, olyan nincs hogy az alaplap/bios nem támogatja az SSDt?
2012. aug. 13. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
:) Nincs.
2012. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!