Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon Pixma MG3150 nyomtatóba...

Canon Pixma MG3150 nyomtatóba utángyártott patron?

Figyelt kérdés

Lehet ilyet kapni? Az eredeti nagyon drága és sehol az ég világon nem találok bele utángyártottat! :(

A patronok amikről szó van:

Fekete: PG-540 vagy PG-540XL

Színes: CL-541 vagy CL-541XL


2012. aug. 15. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, de ez eredeti és rohadt drága. Ezért kéne utángyártott!
2012. aug. 15. 19:03
 3/6 anonim válasza:
Te is rácsesztél mint én. MG5150-et kellett volna vennünk ahhoz 3-400 a chip nélküli, 6-700 a chipes patron. Evvan. A boltba 1000Ft-ért vették volna vissza tőlem a nyomtatót. Vagy ha veszek bele két patront akkor 5e-ért...
2013. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy még augusztusban tettem fel ezt a kérdést, utána rendeltem patront. Kb. 2-3 naponta használom a nyomtatót és még mindig nem fogyott ki! Szóval eddig talán még gazdaságosabban jöttem ki az eredetivel mint a régi nyomtatómnál az utángyártottakkal.
2013. jan. 29. 16:04
 5/6 anonim válasza:

Uhh, néhány hete láttam ezer valahányszáz ft-ért utángyártottat ezekből a tintapatronokból. De most megint egyet se találok, pedig 5ezreket én se szeretnék kiadni. Vagy csak elnéztem és nincs is olcsó?

Vajon nem is lesz ebből utángyártot?! :S

2013. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az alábbi oldalon a legolcsóbb! Egy csomagban van a fekete+színes patron. Így szállítással együtt kijön kb. 3400 Ft/db.


[link]

2013. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!