Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen am2+os alaplapot vegyek?

Milyen am2+os alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés
Sikerült elcseszni az Asus m2n-e lapomat, helyette szeretnék venni használtan.Ha már vennék, akkor olyan kéne amivel a procit tudnám jobban húzni mint ami volt.Szóval ne az alaplap hasaljon el ha van még a cpu-ban tartalék.Inkább asus lapok érdekelnek.Ezek közül melyik a jó/jobb tuningra? M4N78,M3A78,M4A79,M2NPV-MX,M3N-HT,M3N78,m2n4-sli stb. 6000+ x2 proci lenne hajtva.Inkább Asus érdekel, de nem zárkózok el más gyártótól sem(kivétel:gigabyte). Már gondolkodtam gépfejlesztésen, mert jelenlegi konfigom kb. 4 éves, de várnék még 1-2 évet, mire lemennek a 4 modulos Buldozer árak stb.

2012. aug. 16. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
AM3-as lapot vegyél,már ostobaság lenne AM2+-osat..
2012. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha használtat akarsz venni, akkor először is nézz szét, miből van kínálat, mert hiába nézel ki magadnak valamit, ha nem tudod beszerezni.
2012. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Éppen ezért írtam, hogy még várni akarok, mert akkor még ramot is vennem kell.És akkor rajtam marad 4 giga 800-as ram meg egy 6000-es cpu.Szóval olcsóbb lennem ost alaplapot venni használtan.

Szóval az első válaszolónak üzenem, hogy a meglévő proci mellé kellene a lap.Én is gondoltam Am3+ gépre, de most még nem akarok egy vagyont rákölteni.

Szóval a kérdés továbbra is adott :)

2012. aug. 16. 20:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Most jelenleg, helyette egy 939-es A64 3200+-t hajtok úgy, hogy 800 mhz-et emeltem rajta. 2.8 ghz, de még így is kevés ez ami most van,mert csak egy magos.De a 6000+ x2-vel teljesen el voltam vitt mindent, felesleg lenne még helyette egy 8 magos proci.Úgysem minden program használja ki.Szóval, ha az x2-őn húznák akkor egy darabig még elég volna, még játékra is(race07).
2012. aug. 16. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg ez?

[link]

2012. aug. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!