Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HARD DISC ERROR? Elromlott?

HARD DISC ERROR? Elromlott?

Figyelt kérdés

Nincs a gépemen oldal lap, és barátnőm megdobta a számítógépem az a r'banc. A gépem ezután lefagyott, ujraindult, és hard disc errort ír. Elromlott? Vagy csak kábel mozdulhatott ki?

orvosolható a probléma vagyirány venni egy újat?



2012. aug. 17. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát először nézd meg a kábeleket! Ha nem jó, akkor bizony a tű amivel olvas az csúszott félre, ezt nem lehet megcsinálni otthon, maximum borsos áron, mert légmentesen le van zárva, hogy ne kerülhessen bele por, mert elromlik akár egyetlen egy porszemtől is! Szóval ha a kábelek mozgatása után sem működik akkor irány venni újat... :/
2012. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 intrepid ***** válasza:
De miért tartod oldallap nélkül?
2012. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem megy az olyan könnyen tönkre, én egyszer másoltam a HDD-re ami az asztalon volt úgy önmagában rögzítés nélkül, aztán véletlen lecsúszott, és koppant a parkettán, a másolás, és az egész gép meg állt egy percre, aztán folytatta, azóta is használom. Szerintem csak a kábel lazult ki esetleg a tüskék görbültek el.
2012. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Adatokat írtam le a prociról, alaplapról nézegettem róla dolgokat.
2012. aug. 17. 16:54
 5/8 A kérdező kommentje:
elindul a gép de nem tud bootolni, vagy valami ilyesmi.. :S error~~~
2012. aug. 17. 16:55
 6/8 anonim válasza:
ha windows elött indul ujra akkor szektorhiba, dobd be egy másik gépbe könnyen ki lehet javítani, ha mégse akkor a winchester kuka
2014. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de az alaplapot se ártana átnézni
2014. márc. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt annyira utálom... :D Amikor a két éves kérdéshez valaki ír választ... :D Valószínű két éve gondolkodik mi a probléma...
2014. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!