Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért jobb az, ha összerakatom...

Miért jobb az, ha összerakatom a gépemet és nem egészben veszem meg?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert amit egészben árulnak abba sosem a legjobb ár-érték aránnyal bíró készülékek kerülnek bele.Nekik csak az fontos,hogy klappoljon az árcédula a szinthez,nem a teljesítmény.
2012. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha készen veszed nincs gondod, ha valami nem működik az asztalra rakod az egész dobozt és azt mondod: rossz.

Ha Te rakod össze, akkor minden darab külön garanciás, külön kell bizonygatnod, hogy rossz...

Én ettől függetlenül mindig alapos mérlegelés után (minden alkotóelemnek utánanézek, keresem az olcsóbbat ugyanabból)

magam rakom össze, van sikerélményem, amit fontosnak tartok, így a környezetemben én vagyok (voltam) a guru, aki naprakész volt alkatrész ismeretből, árakból...

2012. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
általában gagyi tápokkal rakják össze,ami ma már elég fontos szempont,hogy minőségi legyen.
2012. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

hát igen ha te rakod össze akkor tudod mi is amit vettél

még egy kész helyen általában semmit nem tudsz róla


csak azt hogy ULTIMATE ULTRA HD QUAD GAMER HIGH SUPER MAINSTREAM HYPER-PC

2012. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kihagytad a Brutal,extreme-et.
2012. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D ja igen pedig azok fontos jelzök
2012. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!