Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékgéphez milyen alaplap való?

Játékgéphez milyen alaplap való?

Figyelt kérdés

Ami jelenleg van, ASROCK 960GM/U3S3 az úgy tudom nem játékra való, de legalábbis nem jönnek ki jól a videó kártyával, mert rakoncátlankodik a gép (Újraindul) VTX3D VX7850 1GBD5-2DH PCIE


Minden más ok már kizárva, mert szervízben is volt, ott is rá néztek.


2012. aug. 18. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
hát a játékgépbe olyan kell ami beveszi a pénzt
2012. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jajj, természetesen PC-re gondoltam! :D
2012. aug. 18. 12:24
 3/17 anonim ***** válasza:
az az alaplap bőven jó egy "gamer" gépbe, mivel nem határozza meg a teljesítményt. talán kifogtál 1 hibás terméket. megesik bármelyikkel. ezért van a garancia:)
2012. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ. Pedig most helyi PC-shez elvittem, hogy nézzen rá, és ő azt mondta, hogy az alaplap nem biztos, hogy vinné ezt videó kártyát. Amúgy Ipon.hu-ról rendeltem a gépet. Rendelés ott is kértem tőlük tesztek, de kutya nem nézett rá ezek szerint...:SS
2012. aug. 18. 12:27
 5/17 anonim ***** válasza:

"hogy az alaplap nem biztos, hogy vinné ezt videó kártyát"ű


úristen. ezt a marhaságot:D inkább írj emailt iponnak.

2012. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nananananana, én kissé laikus vagyok ehhez, te mit véltél felfedezni badarságomban, amit én nem? :D Te már tudsz valamit ne tagadd :D
2012. aug. 18. 12:58
 7/17 anonim ***** válasza:
én arra mondtam a marhaságot, amit a PC-s "szakértő" mondott. oké, nem vagyok zseni, de azért ne mondja már, hogy az alaplap NEM VISZ A VIDEOKÁRTYÁT. vagy kompatibilis vele, vagy nem. ha kompatibilis, akkor minden további nélkül "vinnie" kell...
2012. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem annyit mondott, hogy ez az alaplap, inkább irodai felhasználásra van.
2012. aug. 18. 13:10
 9/17 anonim ***** válasza:

... felhasználás alapján nem igazán soroljuk kategóriába az alaplapokat(nincs gamer alaplap, vagy irodai alaplap...)


ez az alaplap nagyon jó kis alap alaplap. van már rajta SATA3 meg USB3, ami később jól fog jönni. még hogy irodai felhasználásra szánt alaplap...

2012. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm , ha gép többi részét is le írom, esetleg rá tudsz nézni, hogy úgy ámblokk jó-e? :) Mert akkor konfig hibára többet nem lehet hivatkozni , csak arra, hogy valami alkatrész kontakt hiba.
2012. aug. 18. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!