Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok max...

Milyen laptopot ajánlotok max 100e forintig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a laptopok kb. ott kezdődnek. A legolcsóbb gépek kerülnek 90 ezer forintbak kb. Netbookot kapsz olcsóbban, de azok nagyon gyengék, mindennapi használatra nem alkalmasak.

Ha új laptopot keresel, nézd meg mit kap ennyi pénzért. Nem lesz nagy választék, de ha találsz, érdemes márkásat venni.

(HP-t talán kapsz ennyiért, esetleg 1-1 Asust. Egy ismerősöm is vett egy ilyen 97k-s Hp-t, nagyon alap gép, de ahhoz képest meglepően egyben van, és fasza. Hozzáteszem, kb. csak ez az egy modell volt 100k alatt.)

Szóval, ha találsz HP-t, Asust vehetsz nyugodtan, még Acert is, bár azokkal már szokott baj lenni, a PacardBellt meg kerüld mint a leprás koldust.

Valamint kerüld a noname márkákat.


(Egyéb iránt, anno én a notebook.hu-n vettem a laptopom, nagyon korrekt cég, a kövit is náluk fogom venni. (3-4-szer kellett szerelni, a 2 éves gariidőn belül, szó nélkül átvették, javították, cseréltek alkatrészt. Sztem menj be a boltjukba. Egyfelől tuti lesz gépük 100k alatt, másfelől beszélj egy eladóval, kérdezd meg, melyiknek modellnek jó a szerviztapasztalata. (Mivel ők a szerviz is, fogják tudni. A notebook meg már csak olyan dolog, hogy jó márkából is ki lehet fogni xar szériát, és néha egy-egy kisebb márka is tud nagyot alkotni (pl Acer).


Használt piacon már más a helyzet, ott 100k-ba elég sok mindent kaphatsz, de ott nagyon meg is égetheted magad, ha belefutsz valami rejtett hibába. És ha ilyenkor nincs gair, az nagyon sokba fog kerülni... (én spec nem mernék használt notit venni)


Sorry hogy nem tudtam konkrétabban segíteni!


Sok sikert!

2012. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!