Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb két napja időnként nem...

Kb két napja időnként nem reagál az egerem, lefagy, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Időnként olyan hangot ad ki, mintha egy usb eszközt dugnék be/húznék ki, ekkor nem is lehet mozgatni...

2012. aug. 18. 15:58
 1/5 anonim válasza:
érintkezési hiba ?
2012. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eltört a kábel.
2012. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fülesben eltörik az a vékony kis rézkábel oké, de ez azért vastagabb, meg nem is volt megtörve soha.
2012. aug. 18. 20:53
 4/5 dddave23 válasza:

Nekem is van ilyen gondom. Engem is érdekelne az oka.

Az én gépemen találtam olyan aljzatot, amivel nincs ilyen jelenség. Sőt, ha a pendrive-ot dugom oda, ahol az egér szórakozott, akkor minden mozgatás nélkül azzal is feldobja az automatikus lejátszást, mintha kihúznám és visszadugnám.

Könnyen lehetne azt mondani, hogy alaplap hiba, DE NEM.

Mivel a gépemen 3 oprendszer van. XP, 7, és Ubuntu, De ez a jelenség csak a 7-esen van. Légyszi segítsetek, mert idegesít......

2012. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én laptopomon 4 aljzat van, ha váltogatom 10-20 percig bírja, utána megint csinálja. Nem az egér a rossz, kipróbáltam másik laptopon is.
2012. aug. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!