Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Optikai egérhez kell egérpad?

Optikai egérhez kell egérpad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Hát szerintem fölösleges. Írták, hogy az asztallapon elkopik, de szerintem nem kopik annyira, mire észreveszel belőle valamit, már rég új egered lesz. Nekem egy felsőbb kategóriás 1000dpi-s trust egerem van, 2800 forintért vettem szgép szaküzletben. Igaz, hogy a rendes ára 4000 körül van, de akciós volt, meg megsérült egy picit a csomagja a szállításnál, így nagyon korrektül önként engedtek az árából. Namost 500 forintért éri meg egérpadot venni, vagy ötévente új egeret? Az más tészta, hogy az asztallapom, ahol az egeret toszigálom, viszont látható kopást produkál, de istenem! Azt a csúsztatható asztallapot, ami kijön az asztaltábla alól, a billentyűzettel meg ilyenekkel, nem nehéz kicseréni szintén 5 évenként, ha már nagyon elkopott. Ha egéralátétet használsz, az eléggé kényelmetlen, oda a szabadság, csak egy 20*30-as lapon dolgozhatsz.
2009. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Szia!! Én a helyedbe azért vennék egérpadot,mert nekem teljesen szétégette az infra az asztalom és elég ronda.
2009. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Hiába pontoztok le akkor is szétégette a lézer az asztalomat. Akár képet is küldhetek. (Microsoft egér)
2009. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A lézer lehet, hogy szétégetheti, olyannal még nem volt dolgom, de az optikai egér tutibiztos, hogy nem égeti szét.
2009. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!