Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Overclockolni akarom a process...

Overclockolni akarom a processzoromat, mert a Tera Online futtatása közben 100%-os CPU tüskék miatt szaggat a játék. Mekkora teljesítménynövekedés érhető el illetve, hogy megéri-e egyáltalán az OC?

Figyelt kérdés

A játék két magos procira van optimalizálva tehát csak ezért nem akarok egy erősebb hardware-t venni.A hűtő nem gyári, hanem Arctic Cooling Freezer 7 Pro.

Gép adatai:


kepfeltoltes.hu/120819/PC_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A táp 550W.


2012. aug. 19. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nexus közben szaggatsz nagyon :D azon nem tudsz változtatni. Azok akiknek i5-i7 3rd gen. van a gépében és 7970/gtx 680al játszanak kapnak elfogadható ~20 fps-t 2. és 3. fázisban szóval :D

Én emiatt sosem jártam nexusra :D noha én már 2 hete miután játszottam első naptól kezdve abba hagytam :P

2012. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem fogja megérni de ezt sacc / kb mondom
2012. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10-re lekorlátozva a textrúrázott karakterek számát annyira nem vészes. A probléma nálam random lép fel, mind1 hol vagyok a játékon belül, kihalt helyen vagy fővárosban.
2012. aug. 19. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem másban lesz a gond, mert nekem is egy régi, még a tiéd is régebbi procim van ( e2220-as dual core) és azon túl, hogy nexus alatt 0 fps-em volt :D most még ha a grafika nem is volt maxon csak dx 10el (szar vga :s) 4es grafon simán megvolt a 30-40 fps és sosem volt cpu miatti lag.
2012. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!