Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy jó géphez mekkora táp kell?

Egy jó géphez mekkora táp kell?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]


[link]


[link]



2012. aug. 19. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
FSP HEXA 500W 12,637 Ft ennek 1 vga val elégnek kell lennie..
2012. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami márkás 500W elég neki. Chieftec, FSP. De ha van ennyi pénzed én tuti Seasonicet vennék. Mellesleg, nem tudm mire használnád, de nagyon bika gép. 1 monitorra feleslegesen erős, 3 monitoros rendszerhez már illene. És ott is FullHD Ultra játék. És 2400MHz RAMot nem éri meg venni szerintem. Úgyse éreznél különbséget.


Azért megkérdezem a sablonkérdést.. Mennyi pénzed van gépre és mire használnád?

2012. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy minőségi 500W-os megtenné. Egy ilyen konfigurációba nem HEXA-t illik venni. Ha én ilyen gépet vennék min. 25eFt-ot rááldoznék tápegységre. Az már egy másik kérdés, hogy mennyit szánnál rá.


Személy szerint én vagy a SEASONIC S12 II 520W vagy egy BE QUIET! Straight Power E9-500W vennék hozzá.

Ezek középkategóriás tápok ellentétben az legalsóbb kategóriájú Hexa-val /a Codegen, HKC tápokat ÉN NEM katgorizálom/.

2012. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezeket venném meg mert a többi megvan ehez kéne egy táp csak nem tudom melyik a jó mert be akarom vízhűtésezni külön külön úgyhalottam hogy egy gagyi gyenge táp szétkurhatja az egész rendszert előszőr egy 750w valamire gondoltam de nem tom hogy jó e
2012. aug. 19. 18:56
 5/7 A kérdező kommentje:
na most mi van ennyi volt? am annyi pénzt szánok rá amenyi kell
2012. aug. 20. 12:29
 6/7 A kérdező kommentje:

egy ilyen géphez kelhet egy ilyen tép?


[link]

2012. aug. 21. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges 750-800W-os tápokat venni. 500-550W-nál több felesleges. És még az is nagyon tartalékos lesz.
2012. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!