Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok nekem egy jobb...

Mondanátok nekem egy jobb processzort?

Figyelt kérdés
AMD ATHLON 64 X2 5000+ van most. Asus m2n-e sli ben. 3 gb rammal és sapphire 5570 -nel. 15-20 ezret szánok rá,és főleg játszogatok(nem a mai legkomolyabb játékokkal természetesen)
2012. aug. 19. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Emellé a videokártya mellé bőven elég az a processzor.

Egyébként meg a 6400+ a legerősebb, amit kezel a lap, arra meg szerintem nem éri meg cserélni, mert annyit nem ad hozzá a teljesítményhez. Az órajelkülönbséget, vagy annak egy részét túlhajtással be lehet hozni.

2012. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ebbe alapba sokkal jobb procit nem tudsz rakni, és költeni se érdemes rá.

Ezek mennek bele : [link]

2012. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább a VGA-t cseréld, az a gyenge pont.


[link]


Itt lenne ő, de akkor meg mégnagyobb VGA limited lenne.



Inkább vedd meg őt [link] aztán gyűjts procira, add el az 5570-et kb 7K-ért el is megy, a fele meg is van, add el a mostani procidat, és meg is van a Phenom ára.

2012. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszavonva, a sima M2NE-t néztem. , a #2-es kollégának van igaza.
2012. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szóval max 2 magos megy bele a lapba ?
2012. aug. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!