Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mercury Kobian KOB 694x TFSX...

Abonyi Ottó Elemér kérdése:

Mercury Kobian KOB 694x TFSX alaplap 1 hosszú 2 rövid sípolás, mi lehet a ludas?

Figyelt kérdés
Mercury Kobian KOB 694x TFSX alaplapban a videókártya nem akar működni, 1 hosszú+2 rövid.sípolás kivettem és visszaraktam de ugyan úgy 1 hosszú+2 rövid sípolás. Videokártya másik gépbe működik.Valaki találkozott ilyen hibával? Nincs valami ötletetek?

#kobian #KOB 694x TFSX
2012. aug. 20. 15:42
 1/5 Tudor Vidor ***** válasza:
Ellenőrizd a monitor csatlakoztatását.
2012. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem és a monitor csatlakoztatás jó. Már 3 AGP videokártyával próbálkoztam, de mindegyiknél 1 hosszú, 2 rövid sípolás.
2012. aug. 20. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


"1 hosszú+2 rövid hangjelzés: Probléma van a videokártyával. Ez a leggyakrabban előforduló hiba. Ebben az esetben ajánlatos kivenni a videokártyát a csatlakozójából, majd pedig visszahelyezni. Ellenőrizzük a monitor csatlakoztatását!"

2012. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Videokártyát kivettem, legalább tízszer, monitor kábelt ellenőriztem de semmi, 1 hosszú 2 rövid sípolás és semmi változás.
2012. aug. 20. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Aakkor valószínűleg alaplap.
2012. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!