Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha meghalt a gépem (kékhalál)...

Ha meghalt a gépem (kékhalál) akkor még letudom szedni a cuccokat róla?

Figyelt kérdés
Próbáltam újraindítani, csökkentett mód meg mindenféle, de nem csinált semmit a hibaüzeneten kívül, és jó lenne ha letudnám kapni ami rajta van(kb 70Gb film)imelőtt újra lesz telepítve.Lehet vele valamit kezdeni?
2012. aug. 20. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg így:

[link]


Legvégső estben ki kell szedni, átrakni egy másik gépbe második winchesterként, és átmásolni róla az adatokat, feltételezvén hogy csak az op rendszer adta meg magát és nem a HDD.

2012. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy Ubuntu Live cd lenne a legegyszerűbb. Kiírod cd-re be bootolsz róla, aztán amikor választó képernyőhöz érsz kiválasztod, hogy csak kipróbálni akarod, ekkor nem teleépül fel, de elindul a lemezről mint egy telepített oprendszer, és akármit csinálhatsz rajta bedugsz egy pendrivot, és rámásolod a cuccaid például.
2012. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző megoldása sztem is jobb, csak én mondjuk inkább a Hirens.BootCD-t ajánlom (amit direkt ilyen esetekre csinálnak), mert abban cdről/dvdről futtatható xp is van. Letöltöd+kiírod az iso-t vhol, bebootolsz vele, és már mentegeted is a külsőre, vagy át másik partíciódra, másik vinyódra.

Itt találod az alja felé a legújabbat:

[link]


De arra is kell gondolj, hogy akár hardverhiba is okozhatja a problémát.

2012. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!