Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elvették a memoriakártyámat!?

Elvették a memoriakártyámat!?

Figyelt kérdés
Na tehát garanciával elvittem a tabletem(Huawei Ideos S7 Slim) a T-mobile-hoz.Beadtam 1 hónap várakozás után kaptam egy újat. A probléma a következő: Én marha azthittem, hogy visszakapom még a (régi)tabom, így benne hagytam a memoriakártyát. A csávó a t-mobilenál anyit mondott, hogy a papír szerint nem volt benne memoriakártya amikor ledtam, és ha benne is marad akkor azt visszaküldik.Pedig amikor leadtam nem is kérdezték, hogy vane benne.

2012. aug. 21. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bizony lenyúlták. Valószínűleg a szervizben egy alkalmazott zsebre tette, és hivatalosan senki nem tud semmit. Meglepődnék, ha valaha is viszontlátnád.
2012. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. Sosem kapod vissza. Ezt hívják tanulópénznek...
2012. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi:/
2012. aug. 21. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, elég kellemetlen helyzet, bár azért egy memóriakártya annyira nem drága dolog.(Már ha a tabletet nézed.)
2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!