Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 50. 000ft értékbe mondanátok...

50. 000ft értékbe mondanátok nekem jó minőségű és megbízható tableteket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Majd ha kapható lesz itthon is.

2012. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ezt megrendelni sem lehet külföldről?
2012. aug. 21. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg csak a Google-től lehet közvetlenül rendelni, de itthonról nem működik.

Talán ha keresel egy olyan céget, aki azzal foglalkozik, hogy Amerikában van egy címük, ahonnan a csomagok továbbítják idehaza, ők meg tudják oldani.

Talán.

Ha szerencséd van mondjuk még így is kijössz 50 körül, talán picit már fölé csúszik, de jobban megéri, mint a noname kínai tabok.

2012. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát az biztos! de mi az h itthon nem működik ezt hoyg érted?
2012. aug. 21. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézted az oldalt amit linkeltem, ott a nagy Buy gomb, ami csak ezt adja vissza: "Sajnos az Ön országában az eszközök még nem érhetők el a Google Playen.

Dolgozunk azon, hogy minél több országban a lehető leggyorsabban elérhetővé tegyük eszközeinket.

Kérjük, látogasson vissza később."


Vagyis ide nem szállítanak jelenleg még Magyarországra és mivel ezt az eszközt máshonnan nem lehet beszerezni, csak a Google-től közvetlenül kell keresni egy kis megkerülő megoldást.

2012. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen igen láttam

értelek

és te nemtudnál esetleg ilyen oldalt linekelni?

2012. aug. 21. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Keresgélj!


Kapásból például ezt találtam: [link]


De van még pár cég aki ezzel foglalkozik.

2012. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerinted ez az USpack megbízható?
2012. aug. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!