Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani erős process...

Tudnátok ajánlani erős processzort olcsó áron?

Figyelt kérdés

Sziasztok jó lenne vásárolnom egy új processzort ha továbbra is játékra akarom használni a gépemet.És ezért tőletek szeretném meg kérdezni,hogy milyen processzor lenne jó.Maximum amit rá költenék.25Ezer Ft.(De ha tudtok olyat ami jóval áron alul és több mint 25 akkor talán az is érdekelne.)Egy olyan processzor kéne amin el fut a Battlefield Bad Company 2 közepes grafikán meg a Call Of Duty Modern Warfare 3.Mert a mostani gépem már nem nagyon való játékra és ezért kéne egy újat venni de először processzort akarok mert szerintem az ami nagyon vészes.



Mostani gépem:


Processzor:Intel Pentium 4 3.00GHz

RAM:2GB

Videokártya:Ati Radeon HD 3450


Előre is köszönöm a válaszokat és hozzá értők válaszát várom.



2012. aug. 22. 02:09
 1/6 TOXIC. ***** válasza:
61%

Hát az a probléma, hogy arányosan gyenge a vga és a proci is.

Tehát kellene új alaplap, új proci, új vga, és szeerintem ram is.

Talán legjobb lenne, ha használtan vennél valami komplett gépet hardverapro.hu-n, attól függően mennyi pénzed van. Talán belefér egy gép core 2 duo procival, vagy valami hasonló erősségűvel, meg normális vga-val, és az már elég lenne BC2-höz, meg hasonlókhoz.

2012. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

25ezerért kapsz Quad ot is

viszont alaplapod pontosan?

márka és típús?

és mért sietsz procival?

játékok hajszálnyit menének csak jobban mert ahogy irták minden hardver gyenge

és most ha fél év múlva veszel megint csak valamit akkor szerintem proci is abszolút felesleges

ha csak nem dolgozol gépen

2012. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.És tudom,hogy gyenge mind kettő de én akkor is egy processzort szeretnék venni mivel néztem sok játékot és a processzor volt a baj.A minecraft is alig megy

csak teljesen le veszem szinte a grafikát akkor megy 25-30FPS el de már mostanában van mikor le megy 8FPS re hirtelen.Ha egy processzort vennék akkor már pl a just cause 2 is el menne mivel a minimum videokártya igénye ati hd 2600.

És tényleg köszi a válaszokat a quad core processzornak utána nézek ha csak 25 ezer.

2012. aug. 23. 00:37
 4/6 anonim válasza:
40%
nem a processzortól függ hanem a vga-tól
2012. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pj0tr ***** válasza:
72%

Most nem azért, de válaszoltak neked olyan emberek, akik értenek is hozzá, erre te leoltod őket, hogy neeeem, nincs igazuk.

A minimum igény nem egy egzakt dolog. Sok múlik azon is, hogy éppen mi fut a gépeden. Nem csak a 3rd party alkalmazások, hanem, hogy milyen az oprendszer konfigja.

Az általad leírt gépre nem érdemes egy fillért sem költened, nem hogy 25-30 ezret.

Inkább spórolj még, vagy kérd meg a szüleid erre, de ebbe felesleges pénzt ölni.

2012. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek kiemelni ezt a kérdést már megint? Nem egy normális választ kaptál már...
2012. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!