Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows aktiválás - újraaktivá...

Mysticista kérdése:

Windows aktiválás - újraaktiválás. Hogyan is van ez?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a microsoft megváltoztatta kicsit a feltételeit és így a dobozos verzió nem adható tovább. Ezzel nincs is baj, de a termék aktivációjával is valami nagyon nem stimmel. Múltkor a cégünk vett pár licenszet windows7-hez. Ezekkel beaktiváltunk, majd múlt héten egyik gépben a vinyó feladta, így újat kellett beletenni. Így már azt írta ki a telepítő, hogy érvénytelen kulcs. Felhívtuk a microsoftot, majd közölte a supportos ürge, hogy új hardveres csere után nem újraaktiválható. Vegyünk új licenszet. Ez mi a fene?? Most komolyan, ahányszor új hardvert cserélsz a gépedben, annyiszor kell venned egy új windowst?? Mert a supportos ezt mondta.

Annyit utánanéztem, hogy elvileg, ha új hardvert teszel a gépbe, akkor a microsoftnak el kell küldened a vételről a számlát, hogy valójában te vettél a gépedbe egy úk alkatrészt, és ekkor kaphatsz tőlük új kulcsot. Mi a köze a microsoftnak ahhoz, hogy én mit veszek a gépembe? és ha kollégámtól veszem meg a vinyót ahsználtan? nincs szméa. és ha ajándékba kapom? akkor sincs számla.


2012. aug. 22. 09:33
 1/1 A kérdező kommentje:
szméa = számla, bocsi a helyesírásért, sietek
2012. aug. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!