Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elfutna a windows vista?

Elfutna a windows vista?

Figyelt kérdés
AMD 64x2 5000+ 3gb ram sapphire 5570 ha igen élvezhető sebességgel?
2012. aug. 23. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarod erőltetni azt a f*s operációs rendszert?
2012. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen, simán.
2012. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát kipróbálnám. De nem ez volt a kérdésem.
2012. aug. 23. 21:59
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Igen, de akkor már inkább Win7!
2012. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
És a 7 is simán futna?
2012. aug. 23. 22:01
 6/28 anonim ***** válasza:

igen,1gb ram a minimalis gepigenye.

2gb-al mar szepen fut,neked 3gb van es 2magos procid.

Jol fog menni.

2012. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

Bocsánatot kérek,látom a Vista az egyik legjobb és legmegbízhatóbb operációs rendszer a világon ha már lepontoztak engemet a tisztelt nagytudású "kollégák"


Még az informatika tanárok is azt mondják hogy akkor akarják látni azt az operációs rendszert amikor a hátuk közepét,gondolom nem véletlenül vagy esetleg ők is hülyék akik nem képesek kezelni azt a f*st?


Tényleg hihetetlen hogy mennyi tudatlan ember jár ebbe a kategóriába

2012. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%

Egyrészt a Vista körülbelül a XP-hez hasonló szinten van használhatóságban.

A válaszod azért lett lepontozva, mert csak ennyit nyögtél be, semmi egyebet.


Legalább annyit mondhattál volna, hogy azt nem hanem inkább Win7-et. Vagy akármi mást. Csak annyit kinyilatkozni, hogy ez van az sz*r, kevés és baromira nem segíti a kérdezőt.


(Zárójelben megjegyzem, hogy mondjuk az informatika tanárok sem mondhatók túl nagy géniusznak általában. Inkább azok mennek annak, akik kevésbé értenek az informatikához.)

2012. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

A vista első kiadásakor tény, hogy egy kissé nem volt az igazi, a service pack után már kaptunk egy normális rendszert, de az is tény, hogy kb azonos erőforrás igénnyel ott a win 7 ami tényleg jobb. Most némi vélemény(előre mondom ne én pontoztalak le, sőt most adok egy zöld kezet azért, hogy lásd is). A válaszod azért 0%-os, mivel a megnyilvánulásod többre nem értékelhető.

Akármikor látlak folyton csak a kiakadás megy, meg hülyézel itt mindenkit. Már nem azért, de ha olyan kúrva okos vagy miért nincs kint a neved, hogy lássuk a válaszaidat, és tanulhassunk belőle?


"Még az informatika tanárok is azt mondják"

Az informatika tanárokkal ne jöjjünk már, vagy tán az össze valami mindent tudó szent? volt már néhány, és hát nem tudok sok jót mondani róluk.

2012. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

#8


"Egyrészt a Vista körülbelül a XP-hez hasonló szinten van használhatóságban"


Kérlek mondd azt hogy nem informatikus vagy.Csak nyugtass meg.Az XP és Vista között ég és föld a különbség.Nem véletlenül világszerte óvakodnak tőle,ennél már talán csak a Millenium volt sz*rabb.Az XP ezzel szemben egy stabil és megbízható oprendszer kevés igénnyel.


"Legalább annyit mondhattál volna, hogy azt nem hanem inkább Win7-et"


Nem azt kérdezte hogy melyik operációs rendszert telepítse fel


"Csak annyit kinyilatkozni, hogy ez van az sz*r, kevés és baromira nem segíti a kérdezőt"


Én szerintem meg éppen segíti hiszen ilyen f*s oprendszerről le kell beszélni mindenkit és azzal nem ártunk semmit


"Zárójelben megjegyzem, hogy mondjuk az informatika tanárok sem mondhatók túl nagy géniusznak általában. Inkább azok mennek annak, akik kevésbé értenek az informatikához"


Nem tudom ezt a hülyeséget honnan vetted,gondolom ez is annyira lehet hiteles mint az hogy az XP egyenlő szinten van a Vistával


#9


Ha normális rendszer volna akkor elterjedtebb lenne mint az XP,de annyira f*s az egész hogy inkább XP és Win 7 között filózgatnak az emberek.Engem nem érdekel ha lepontoznak de akkor legalább fűzzenek is hozzá valamit például hogy miben tévedtem.


"Akármikor látlak folyton csak a kiakadás megy, meg hülyézel itt mindenkit"


Honnan tudod hogy melyik komment az enyém?Van itt több ember is aki 50-60% között mozog.Az hogy valaki nem jeleníti meg a nevét nincs összefüggésben a tudásával ott van például az egyik 75% válaszoló,ő se jeleníti meg a nevét de látszik hogy ért a dolgokhoz.


"Az informatika tanárokkal ne jöjjünk már, vagy tán az össze valami mindent tudó szent? volt már néhány, és hát nem tudok sok jót mondani róluk."


Tehát az összes informatika tanár hülye?Akkor ez azt jelenti hogy te is az vagy mivel téged is ők tanítottak.ha valaki informatika tanárnak megy azért az csak tud valamit.Mégegyszer mondom világszerte rühellik a Vistát de oké használjátok csak nyugodtan én csak jószándékból mondtam hogy f*s az egész de ti nagy "okosak" imádtok belekötni mindenbe

2012. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!