Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon ebből mit lehet kihozni?...

SZeReNcS kérdése:

Vajon ebből mit lehet kihozni? (Régi gépből)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi gépem , és azt szeretném picit fel újítani. Az alaplap neve: ECS L4IBMGL2. A benne lévő processzor: Intel Celeron, 1700 MHz (17 x 100. A nagy bökkenő a videókártyánál van , ugyanis nincs benne , vagyis van , de az alapból be van építve: Intel(R) 82845G/GL/GE/PE/GV Graphics Controller(64 MB). Ez így nagyon kevés, de mégis valami. Szóval akarok venni bele egy videókártyát , már ha lehetséges a beépítése(?). Nem akarok új gépet venni ,mert az már van. :) Az alaplapról bővebb inf.: [link]

Segítsetek légyszives ,igazából nem nagyon értek hozzá, adjatok vmi tippet ,hogy mit kezdjek vele , kidobni meg nem akarom. :) Legfőképpen azt szeretném megtudni ,hogy lehet-e bele tenni új videókártyárt? (normálisat)


2012. aug. 24. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én így kép alapján nem látok az alaplapodon se PCIe foglalatot se AGP (régebbi) foglalatot. Hiába veszel videókártyát bele a processzorod is szörnyen gyenge még netezésre se jó (agyonreklámozott oldalak). Pénzt beleölni ebbe már nem szabad.
2012. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOXIC. ***** válasza:
Fölösleges ezzel akármit is kezdeni, mindent cserélni kellene benne...
2012. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, Azért köszi a választ. :) Én nem nagyon tudtam a leírt adatokból kihámozni semmit , szóval ,, azért próba szerencse volt. És most nem lett szerencse. Azért mondjuk , ha vissza mennénk az időbe , mondjuk úgy 2002fele , az a processzor akkor is gyenge lenne? Mert ha már az alaplap szutyok valami használhatót azért ki akarok belőle menteni.:)
2012. aug. 24. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebbe már semmi se használható, 5-10 ezernél nem érhet sokkal többet (már ha megveszi valaki). Menny vissza az időben 2002-ben még jó gép volt :)
2012. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ezt ilyen ház pcnek használnám rákötném a tvt és úgy néznék filmet még vennék egy [link]
2012. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak az a baj az előző válasszal, hogy ez még a hd filmeket se nagyon vinné...
2012. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!