Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kék halált kapott a gépem....

Kék halált kapott a gépem. Újra kéne raknom a gépet? És ha nem érzékeli a CD-t a gép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kb 1 hete kék halált kapott a gépem,és egy ismerősöm azt mondta,hogy neki is volt már kék halála,de egy egyszerű újrarakással minden helyrejött. Az a baj,hogy én berakom a cd-t a gépbe de sajna nem ad ki semmit,csak indítja a gépet,kék halál,majd újraindítja és ez így megy...

Meg kéne nyomnom vlmit h esetleg így előhívjam a cd telepítőjét? vagy vlmi más megoldás?


Hasznos válaszokat előre is köszönöm szépen:/

14/L


2012. aug. 25. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Most akkor hogy van? Berakod a cd-t és egyből kék halál? amúgy ha nem jelenik meg magától a telepítő (vagy az ablak ami meglérdezi mit szeretnél csinálni) akkor valami fájlkezelőben megkeresed a cd-t és ugyanúgy el tudod indítani.
2012. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
esc, f8, f11, f6, vagy del. ezek a varázsgombok.
2012. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 slakat ***** válasza:
8%
A kék halál egy hibaüzenet. Benne vannak a hibakódok. Írd le amit a képernyőn látsz, ha segítséget akarsz.
2012. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

akár berakom a cd-t akár nem,elindul a gép,egy ideig tölt..üdvözöljük szöveg,egy pillanatra feldobja a kékhalál "képét" aztán megint újraindul..üdvözöljük szöveg éés ez így megy..és ha berakom a cd-t akk. ugyan ez,és nem adja ki a telepítőt

és mindenkinek ment a zöld

2012. aug. 25. 19:02
 5/14 A kérdező kommentje:
leírni nehezen tudnám,mert egy két pillanatra dobja fel az ablakot
2012. aug. 25. 19:02
 6/14 slakat ***** válasza:
Belépsz a BIOS-ba és kikapcsolod a reboot-ot. Akkor ott marad a kék.
2012. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát ha el tudnám olvasni amit kiír a gép szerintem még akkor se menne a reboot kikapcsolása,mert nem tudom h hogy kell._.

dee am. a BIOS-ba még tudom,hogy hogyan kell belépni,csak az a baj,hogy a gép mikor elkezd betölteni,bekapcsolni, a monitoron színes csíkok jelennek meg..a BIOSba belépve is csíkos a szöveg és nem nagyon tudom kivenni h mi van odaírva :/

2012. aug. 25. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:
ugye be rakod a windows cd-t utánna már kékhalál vagy ki irja hogy milyen billntyúzetel nyithatod meg a biost meg ilyenek nem?
2012. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg csökkentett módba indítani, ha úgy működik akkor nem kell újratelepíteni. Nyomd meg az f8-at mielőtt elkezd betölteni a windows és válaszd ki hogy csökkentett mód, ha így elindul akkor írj, és mondom hogy mit csinálj utána :)

Am. 14/f

2012. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

őőő,igazából nem tudom,hogy kiírja-e,hogy melyik gombbal kell megnyitni a BIOS-t,mert mikor elindul a gépem,sajnos sznes zöld,kék,rózsaszn cskok jelennek meg a monitoromon,és nem tudom elolvasni,hogy mi van odaírva.


A gépemen a csökkentett mód indítását még el tudom olvasni,szóval ezt meg tudnám tenni, de mióta legutóbb szervizbe volt a gépem,indításkor nem tudok választani a lehetőségek közül,nem engedi,hogy "lépkedjek" köztük..csak a 30 másodperces visszaszámlálás után indul a gépem,mivel alapból a normál módú indítás van kiválasztva:)


De köszi szépen a kommenteket ,zöldeztem mindenkit

Am. már eddigis színes csíkos volt a képernyőm,de most vettem észre,hogy most még több csík jelent meg a monitoromon...ezek alapján egy vidi kártya hibára tippelnék,de egyáltalán nem értek ehhez.


Szóval további kérdésem az lenne,hogy az lehetséges,hogy a videó kártya ment gallyra a gépemben,és ez okozta esetlegesen a kék halált?:/ :)


Válaszokat előre is köszi

2012. aug. 25. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!