Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ez a hőmérséklet?

Normális ez a hőmérséklet?

Figyelt kérdés

CPU core 1-em 85 Fokos játék közben, a core 2-m 75 fokos.

DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+ processzorom van.


2012. aug. 25. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok. Normális a szellőzés a gépházban? Rendesen pasztázva van a proci? Mikor lett utoljára pasztázva? CPU-hőtő mikor lett takarítva?
2012. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
leszedtem a gépházat már, mert kikapcsolt a gép többször is. Kitakarítottam az előbb de a pasztát azt nem tudom, mert azt sem tudom az mi :D
2012. aug. 25. 19:49
 3/7 waland ***** válasza:
85 fokos? Az nekem nagyon durvának tűnik. Nem száradt ki a hővezető paszta a borda alól? Forog normálisan a venti? Nekem 6000+ van, de alap 45 terhelt 60 fok fölött még nem láttam, pedig gyári a hűtés rajta.
2012. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40 fok van odakint. Ilyenkor normális, még akkor is, ha amúgy magasnak számítana egy kicsit. Csak gondolj bele, hogy 40 fokos levegővel van hűtve.
2012. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok, de ilyen melegbe megtörténhet szedd le az oldalát és ventillátorozd az sokat segít!
2012. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 waland ***** válasza:
A paszta a hűtőborda és a proci közt van, nagyon fontos. Ha takarítod, érdemes letörölni a régit, és újrakenni. Egy tubus pár száz forint és nem kell belőle, csak egy kis borsónyi a procira. Nézd meg, hogy rendesen le van-e húzatva a borda és ne használd, amíg nem jó, mert leég.
2012. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jövő héten elmegyek pasztát venni.
2012. aug. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!