Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le irnátok ennek a laptopnak...

Le irnátok ennek a laptopnak az előnyet, hátrányait és hogy mennyire jó a benne lévő videókártya? Lent a link

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 26. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég jó :) Laptophoz képest nagyon jó! Ha van rá pénzed simán megéri megvenni, tudsz játszani rajta rendesen.
2012. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb laptopokra 3 év gari jár. Az a legjobb.
2012. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOXIC. ***** válasza:

Jó laptop, szerintem megéri az árát, meglepően erős vga-ja van, minden játékkal tudsz majd rajta játszani.


A fogyasztása kérdéses, úgyértem ilyen jó cuccokkal meddig bírja az akku töltés nélkül, de gondolom nem is főleg ez lebeg a szemed előtt, mert akkor nem ezt vennéd.


Teljesítményben elegendő lesz, szerintem jó választás.

2012. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Azt sem árt figyelembe venni,hogy a Lenovo Ideapad garanciális szervize Lengyelországba költözött.


[link]

2012. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hátránya, hogy ennyi pénzért asztali gépbe kétszer ilyen erőset kapsz illetve ugyanilyen gépet 80.000Ft-al olcsóbban...
2012. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!