Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az érdekelne, hogy melyik a...

Az érdekelne, hogy melyik a két gép közül a jobb? Vagy van-e jobb gép hasonló árkategóriában?

Figyelt kérdés

[link] html

[link]



2012. aug. 28. 10:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, az első link nem jó.

[link]

2012. aug. 28. 11:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesítményüket tekintve ugyanazt tudják, de a Samsung szerintem megbízhatóbb. A Dell Inspironok kicsit jobban melegednek a kelleténél. Hasonló áron én még ezeket ajánlom.


Ez "csak" i5, de laptopban az i7 felesleges. Ha játszani kell a gép, akkor a videokártya teljesítménye fontosabb, mint a processzoré. A GT630M nagyjából azonos teljesítményű, mint a HD7670M.


[link]


[link]


Játékra ez volna a legalkalmasabb. A GTX660M sokkal erősebb, mint a GT630M/HD7670M.


[link]


Ha pedig nagyon ragaszkodsz a négymagos i7 + HD7670M-hez.


[link]

2012. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Óóó, köszi! Észre se vettem, hogy válaszoltak... :D Végül a Samsungot vettem meg:D
2012. okt. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!