Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mikor lenne...

Szerintetek mikor lenne érdemes a gépemet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy a jelenlegi gépem már igen csak elavult és szeretném fejleszteni. Azt nem tudom, hogy mikor tegyem ezt meg. Most aránylag szép árakat látok a ipon-on. Szerintetek az elkövetkezendő hónapokban az árak emelkedni v. csökkenni fognak; az újabb piacra dobott termékek miatt csökkenni fognak az árak (AMD)?

Úgy vagyok vele, hogy vagy most vegyek gépet vagy jövő február-márciusban? Ti hogy gondoljátok ezt?

Azt megjegyezném, hogy mindenképpen AMD-s konfigot szeretnék (újítanom kell majd az alaplapot; memóriát; videokártyát és a processzort is).

Előre is kösz a válaszokat! ;)



2012. aug. 28. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz, akkor talán megérné most vásárolnod. 150-160k-ért már olyan konfigok vannak, amik FullHD-ben ultra beállításokon pörgetnek minden játékot. Ha a játék csak másodlagos lenne, akkor én várnék az AMD Trinity APU-ira. Október környékén jönnek.
2012. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Játék lenne az első, de mivel szoktam videózni, fraps-szel felvenni játékokat, ezért a videó renderelésnél is jónak kell lennie. Szóval akkor lehet, hogy most fogok majd vásárolni.

Persze bárki írhat még véleményt, szívesen fogadom, hogy ő mit is gondol! :)

2012. aug. 28. 15:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Oda egy FX jó lenne. Mennyi a kereted rá? Megpróbálok összedobni annyiért valami jót.
2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Golan Trevize ***** válasza:

Amint van rá pénzed.


Ha azt várod, hogy kijöjjenek az új eszközök, és lenyomják az árakat, akkor majd az új eszközöket szeretnéd.

De azoknak még magas az ára, ezért el kezded várni, hogy lejjebb essen az áruk, stb. stb. stb.

2012. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nos úgy vagyok vele, hogy jelenleg van 100.000 Ft-om és ebből szeretnék (alaplapot, memóriát, tápot, processzort) összedobni. A vidikari vásárlással várnék még a GTA V-ig. Most egy GeForce 9600GT-m van. Ha az megfelelő lenne az "új konfigba" akkor GTA V megjelenés előtt vennék egy jobb karit HD7850-t, csak arra még majd zsét kell kerítenem. :D
2012. aug. 28. 16:06
 6/15 A kérdező kommentje:
4.-nek van valami a szövegében. Így érzek én is ezzel :D
2012. aug. 28. 16:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: Ezzel a karival eddig nagyjából minden játék elment elég szépen. Nem maxon de mediumon élvezetesen tudtam játszani. :)
2012. aug. 28. 16:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Felesleges várnod. Egy monitoron HD7870 minden játékot visz FullHD-ben ultra grafikán. Szóval összesen mennyid van? ODD, HDD, HÁZ kell?
2012. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Házam, merevlemez és optikai meghajtóm van (házam ATX-es).

Jelenleg 100.000Ft-om van.

2012. aug. 28. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Proci: [link]

Alaplap: [link]

Memória: [link]

VGA: [link]

TÁP: [link]

Összesen: 113,703 Ft

2012. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!