Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop videókártya bővités...

Light1994 kérdése:

Laptop videókártya bővités (csere). Lehetséges laptopban videókártyát cserélni melyben dedikált (nem integrált) videókártya van?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen laptopm:

[link]

Ebben szeretném kicserélni a videókártyát,nagyobb teljesítményűre.A mostani csak 512 MB-os de szeretnék bele rakni egy 1 vagy 2 Gb-at.


Előre is köszi.



2012. aug. 29. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,mivel a mostani processzorod bele van integrálva a processzorba,azért Liano.
2012. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mostani videókértyád bele van integrálva a processzorba,bocsanat,elirtam az előbb.
2012. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A videokártya teljesítményét még mindig nem a videomemória mennyisége határozza meg! Ebben viszont tényleg CPU-ba integrált videovezérlő van, ami szerintem kategóriájában nem is rossz, de közel sem a legerősebb példány a családjában (240 stream processor, 12 textúrázó stb), de a 4 CPU maggal együtt is benne van a max 35W TDP keretben. Viszont ezekről az IGP egységekről tudjuk, hogy meghálálják a gyorsabb RAM-t...nem tudom, hogy megérné-e erre költeni és, hogy támogatná-e a notebook, de egy DDR3-1866-os memóriával minden bizonnyal gyorsulna az egység és egy picit (mondjuk +10%) talán a GPU órajel is húzható.
2012. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
GPU órajelet hogyan tudom húzni?
2012. aug. 29. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Catalyst/teljesítmény/AMD Overdrive
2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
MSI Afterburner.
2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az amd overdriveban csak a procit tudom húzni és nincs semmilyen videóbeállításom,semmi élsímítás,szűrés.


Msi Afterburner nem csinál semmit.

2012. aug. 29. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor még biosban lehet ilyen lehetőség szerintem.
2012. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biosban sincs.
2012. aug. 31. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!