Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire D 257-es netbook-r...

Acer Aspire D 257-es netbook-ra keresnék drivereket! Nemrég újratelepítettem és nem működik az internet és egy-két dolog még! Sok mindent letöltöttem driver címen, erre a gépre tervezve és nem működik a net. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Acer Aspire D257-es gépem van. Nemrég újratelepítettem rajta az operációs rendszert (Win7 starter, de ez most nem lényeg) és természetesen a drivereket is letörölte úgy, ahogy van, amivel csak az a probléma, hogy az internet egyáltalán nem jön be. Behozhatatlan! Se a wifi, de még a vezetékes net se. Eszközkezelőben azt írja, hogy: Ethernet vezérlő, hálózati vezérlő, PCI eszköz és videovezérlő: mindegyiken egy sárga háromszögben egy felkiáltójel! Hogyan tudnám visszarakni rá ezeket a dolgokat?
2012. aug. 30. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Letöltöd a drivert(ami kell)->kicsomagolod->a setup.exe fájllal telepíted.

Wifi(wireless) driverből van több is(többféle hardverrel szerelték a gépet), letöltöd mindegyiket->kicsomagolod egy mappába őket->eszközkezelőben jobb klikk a vezetékes hálózatra->illesztőprogram frissítése->update kihagy->telepítés listából->betallózod a mappát ahová kicsomagoltad a wifi drivereket és megkeresi a megfelelőt. VGA és Lan driverből csak egy van, azzal nem lesz baj.

2012. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!