Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új laptopot és...

Vettem egy új laptopot és szaggatnak a videok rajta, miért?

Figyelt kérdés
Samsung NP300E5Z-S08HU tipusu laptopot vettem. Felraktam rá a windows 7et és a samsung driver lemezét teljesen. Elindítok egy hd videot és be-be szaggat a kép. Olyan mintha a videokártya drivere nem lenne fent pedig hát fent van, mert automatán mindent felrakott a samsung for windows7 telepítő lemezről.. Attól félek az a baj hogy a WIN7 telepítésnél az X64 helyett az X86ot választottam... Tapasztalatok vagy valakinek ötlet?? előre is köszönöm!

2012. aug. 31. 20:43
 1/4 anonim válasza:
[link] - ezt fel kell telepíteni, hogy a videók rendesen menjenek, ha ez sem oldotta meg a problémát, akkor DirectX, [link] - Ha ez sem oldotta meg a problémát akkor frissítsd le a videó kártya drivert.
2012. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg a gép se valami gyors... olyan mintha valami konfig baj lenne. 4gigaramtól nem ezt vártam :( vagy lehet a win7 a sz*r?
2012. aug. 31. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha torrentről szedted le a Win 7-et akkor előfordulhat hogy amiatt sz*r. MSDN-ről származó eredeti Windows 7-et szedj le. Persze a legjobb ha megveszed a boltba. Amúgy meg nem volt rajta gyárilag a Win 7? Mivel ezeket a laptopokat általában előre telepített rendszerrel adják.
2012. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, jó közben látom. Töltsd le ezt: [link] Ez a driver csak 64 bites rendszerre jó, ha 32 bites van akkor ezt ne töltsd le de gondolom 4GB ram mellé csak 64 bites rendszert telepítettél.
2012. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!