Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ASUS P5N-E SLI alaplapba...

Egy ASUS P5N-E SLI alaplapba tehetek 2db Gigabyte Nvidia GeForce 8600GT-t úgy, hogy mind a kettő 100%-ban működjön?

Figyelt kérdés
Mert amikor nézem a csatlakozókat akkor azt írja, hogy ha csak egy kártya van benne akkor x16 de ha meg kettő akkor x8,x8 ezt meg nem tudom, hogy hogyan is kéne értelmeznem. :S
2012. szept. 1. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal még nincs gond, de amúgy a sli/cf nem úgy működik, hogy 100%-ban fut mind2 kártya, szóval nem dupla annyi fps-ed lesz meg ilyenek. Ez játék/alkalmazás függő dolog is.
2012. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem de akkor ezzel az x8,x8 as bigyóval még mindig jobb a két VGA mint az egy igaz? És viszont a fogyasztásában kétszer akkora lesz?
2012. szept. 1. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, annak a kártyának elég az x8 és jobb lesz a két kártya. Viszont mivel amint írtam nem úgy működik a cf/sli, hogy két kártya dupla fps-t ad, ezért ugyan lesz javulás csodát ne várj főként, hogy kva régi a kártya :D (noha nekem is ez van a régi gépembe pedig csak fél éve cseréltem).

A fogyasztásról meg annyit, hogy nézni kell mekkora a két kártya kihasználtsága. Ha mindkettő maxo pörög valami alatt akkor a fogyasztás dupla akkora lesz, de mivel a kártya 47 wattos eredetileg nagyon hatalmas ugrás nem történik :D ha egy ~300-350es tápod van akkor az is bőségesen elég, talán még akkor is ha valami gagyi LCpower vagy codegen de azért erre nem vennék mérget :D

2012. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!