Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows újratelepítése után...

A Windows újratelepítése után az 5.1 hangszóróim nem működnek, a fejhallgatóban viszont van hang, hol lehet beállítani?

Figyelt kérdés
A Windowson belül már átnéztem mindent,már a BIOS-ra gondolok esetleg ott nincs e valami?Van valami tipp hogy hol tudom engedélyezni ezt a hang kimenetet?

#Nincs 5.1 hang #PC hang probléma
2012. szept. 3. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

jó hangkártya drivert tettél fel?

annak a beállításaiban 5.1 re van rakva?



megnézném még az óra meletti hangerőszabályzón hogy minden maxon van-e


meg a vezérlőpultban a hangeszközöknél 5.1-en van-e


ha így se jó akkor már ötletem nincs

2012. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eredeti Driver Ok

Hangerő szabályzó OK

Vezérlő pult-hangeszközök:5.1 OK


Ezen az egészen túl vagyok.

2012. szept. 3. 20:43
 3/5 A kérdező kommentje:

BIOS-ban is utánna néztem az Integrated Periferialsban a Hd audio Engedélyezve van.Ezek után gőzöm se nincs,mi lehet a gond.


Még egyet amit ki próbálok,kihúzni a kábelokat ,visszadugáskor fel kellene ismerni hogy mi csatlakozik!

2012. szept. 3. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
A probléma a kábelok kihúzása és újra csatlakoztatásával megszűnt!A PC rádugásakor felismerte hogy mi csatlakozik hozzá.
2012. szept. 3. 21:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Az 5.1 házimozi hangszórók üzemképesek.
2012. szept. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!