Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válasszam a kettő...

Melyiket válasszam a kettő notebook közül?

Figyelt kérdés

Két azonos típusú Toshiba notebookról van szó, csupán a rendszermemória mérete és a színben van eltérés. De nem tudom, hogy kell-e a plusz memória arra, amire én használnám..


Kevesebb memória, viszont fekete..:D :

[link]

Rendszermemória:

normál : 4,096 MB

bővíthetőség felső határa : 8,192 MB

technológia : DDR3 RAM (1333 MHz)


Több memória, de szürke..:S :

[link]

Rendszermemória:

normál : 6,144 (4,096 + 2,048) MB

bővíthetőség felső határa : 8,192 MB

technológia : DDR3 RAM (1333 MHz)


Ezekre szeretném használni:

Alapabb játékokkal szeretnék játszani, mint pl.: Counter Strike, Garry's Mod, Dirt 3, régebbi Call of Duty és Medal of Honor szériák, egyéb nem túl nagy teljesítményigényű játékok, ezenkívül böngésző (Google Chrome,) egy-két szerkesztőprogram (képszerkesztés és videóvágás) futna rajta, amik a jelenlegi ipari hulladékomon is elmennek..

Köszönöm a választ!



2012. szept. 4. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek pont semmi köze hozzá, 4 giga is bőven elég. Viszont a második videókártyája 2 gigás, az már számít. Plusz nem fizetsz feleslegesen a vindózért. Mindenképp a másodikat vedd.
2012. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgyis egy Ultimate lesz rátelepítve, szóval csak jó, ha nem kell szenvedni az eredeti Home Premiummal. A szürke annyira nem jön be, de élőben biztos szebb.:) karácsonyra belerakatom a 8 giga ramot és egy jó darabig elvagyok vele.:D

2012. szept. 5. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges, mondtam, 4 is elég. Hacsak nem akarsz ramdisket. De abból is elég a 2 giga.
2012. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!