Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linuxosokat kérdezem? Mit...

Linuxosokat kérdezem? Mit kell tennem a BlackPanteren, hogy usb-s Eye312Genius webkamera működjön? Skype-hoz szeretném beállítani.

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg Vector-t a fórumokon (hup, linuxfórum stb). Övé a rendszer. Ha nincs akkor szerintem ír neked hozzá drivert.
2012. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van fórumuk, próbálkozz ott is. Szerintem nincs benne a meghajtó program, ezért nem működik. Rövid ideig használtam BlackPantert,kevés a tapasztalatom, szvsz a Puppy Linux sokkal jobb.
2012. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már egy évet áldoztam a Panthernak. Sokat kűzdöttem mire ezt a vadmacskát megszelidítettem. A kűzdelem oka nem a Panter hibálya, inkább az én szőkeségem.

A linuxok álltalában egy irányba vannak fejlesztve, nem háziasszony gépére valók. Sikerült a feketemacskát működésre bírnom, én már bátran ajánlom minden háziasszonynak. Mert nem kell hozzá semmien programmozói végzettség. 45évesen kerültem olyan környezetbe, mikor megengedhetem magamnak a számítógépet és az internetet. Tehát fogalmam sincs a programozás alapjairól sem.

Főleg a nyelvezettel vannak problémáim, amit a fórumokon olvasgatok az nekem káromkodásnak tűnik.

INC-n megismerkedtem V3ktor-ral is. Legutolsó űzenetében "kiszált a tenyésztésből" tehát már nem elérhető!

Azért köszönöm a válaszokat, hálás vagyok értük!

2012. szept. 5. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden esetre le a kalappal előtted. :)
2012. szept. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!