Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a Windows 8...

Mi a különbség a Windows 8 Enterprise és az Enterprise N között?

Figyelt kérdés

olvastam valamit, hogy ilyen kiadás is van.. és ezt találtam mikor rákerestem: [link]

igaz, ez win7, de nem lehet olyan nagy különbség :D de a szöveg olyan hülyén van megfogalmazva, vagy csak nekem van már késő :S valaki érthetően elmagyarázná?:):D



2012. szept. 5. 22:30
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Ezt a ez EU nyomására akták ki. Jó pár évvel ezelőtt az EU beperelte Bill Gates -éket, mert hogy alapból internetes böngészőt és média lejátszó programot integrál a Windowsaiba, ezzel sérti a piaci versenytörvényeket, mert nem ajánl fel lehetőséget pl. a böngésző választásra. Ezt a pert az EU megnyerte. Így az N -es változatokban nincs se IE és sem pedig Media Player. Természetesen ezeket ugyan úgy ingyenesen letöltheted az Ms honlapjáról és használhatod, csak alapból nem lesz benne.
2012. szept. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
óóó, köszönöm szépen!!:D akkor nem az N-eset választjuk :D köszii:D
2012. szept. 6. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!