Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Budapesten ki tud kicserélni...

Budapesten ki tud kicserélni púpos kondit Asus P5B laphoz? Tegyük fel, ha megveszem a kondit én is betudom rakni forrasztó kápával?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen a "forrasztó kápád"...

Azért nem olyan egyszerű, mint ahogy azt ránézésre gondolod, ha nem vagy elég precíz, vagy gagyi pákát használsz, még a lapot is tönkrevágod. Legrosszabb helyzetben is inkább vidd el egy műszerész haverhoz...

2012. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Golan Trevize ***** válasza:

Vidd el szervizbe, vagy olyanhoz, aki csinált már sok ilyet.

Nekem van forrasztási gyakorlatom, de egy többrétegű nyákon nem állnék neki mégsem kondit cserélni.

2012. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlat és jó páka kell hozzá. Ha még sosem csináltál ilyet, egymagad ne állj neki, csak akkor, ha nem baj, ha esetleg tönkremegy a lap.

Az alaplap több rétegű NYÁK, és elég aprók a vezető szálak, tehát nagyon óvatosan kell vele bánni. Jobb, ha olyannal csináltatod, aki gyakorlott ebben.

2012. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Nincs pár száz forintod még pluszba hogy szervizel ráforasztasd?

hát akkor probáld meg magad ennyi

mit kel ezt ennyit kérdezni két lehetöséged van vagy te vagy más

mi már irtuk hogy bizd másra

hisz ha tutira menél nem kérdeznél...

2012. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
figyu teso, felfogtam hogy 2 lehetőségem van. De beleírtam a kérdésbe hogy hol van olyan szerviz budapesten aki megcsinálja. mert nem mindegyik szerviz vállal el ilyen melot
2012. szept. 10. 20:45
 6/6 Karesz6969 ***** válasza:

A lényeget már több "tollból" is olvashattad az hogy melyik szerviz kapható egy ilyen munkára nagyon egyszerű megtudni.

Megnézed a netten az aktuális telefonszámokat és szépen felhívod őket sorban...teso..

2012. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!