Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi típusú HP nyomtatóm nem...

Régi típusú HP nyomtatóm nem nyomtat, csak üresen nyomja a papírokat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fekete-fehér patron nem rég lett benne cserélve és nem is jelezné, hogy kifogyott volna...

Egy sima pdf szöveges dokumentumot szeretnék kinyomtatni, de egyszerűen üresen nyomja ki újra és újra a lapokat.


Már megpróbáltam a nyomtatási beállításoknál babrálni, hogy esetleg átállítani fekete-fehérre, meg ilyesmi. De semmit nem változott..


Ha valaki tud kérjem, hogy írjon valami okosat, mert nagyon fontos lenne a nyomtatás!

Előre is köszönöm!



2012. szept. 6. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

tipusa

oprendszer


??

2012. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hp deskjet 920c


oprendszer: vista

2012. szept. 6. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:
* win 7
2012. szept. 6. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs beszáradva a patron?

Utángyártottat én is vettem úgy, hogy be volt száradva... de a gyárival is előfordulhat, ha régen volt gyártva és sokáig rohadt a polcon.



Vizes zsepivel óvatosan itatgasd az alját, ahol köpi a tintát a kis mocsok :D A zsepi tintás lesz majd, szóval ne kend magadra :D


Vagy b) verzió, sz*r a belső légnyomás a patronban. Ekkor a tetején lévő szelepre helyezd (nyomd erősen) egy fecskendő száját (tű nélkül) - a fecsi legyen benyomva - és húzd a karját.

2012. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Sikerült! :)
2012. szept. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!