Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomnak megjelenési...

A laptopomnak megjelenési zavarai vannak. Hogyan lehetne megoldani a problémát, mert ez idegileg megöl?! Ovábbi infó lent.

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam egy Fujitsu Siemens Lifebook E-Series laptopot, ATI Rage Mobility videokártyával és Phoenix BIOS-szal. Az elején még semmi baj nem volt vele, de idén már igen. Mikor bekapcsoltam, a BIOS hangjelzéseket adott így: hosszú-rövid-rövid. Februárban még csak néhány kocka jelent meg, de mára már ezeket is csinálja a kockákon kívül: az egér csúnya nyomot hagy maga után, kizöldül a kép és az egér még csúnyább nxomot hagy maga után, 12-szer megjelenik a képernyő bal vagy jobb sarka, kifehéredik vagy kifeketedik a képernyő, csúnya függőleges vonalakjelennek meg, stb. Most csak úgy megy, ha van alatta egy könyv és ráteszem a bal kezemmet. Van mikor erősen kell nyomjam! Mi lehet a baja, és hogyan lehetne megoldani? Ez már idekileg megöl! - És a kezemet is- Kérem, segítsenek!

2012. szept. 6. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
ha mozgatástól / nyomástól / stb pillanatnyilag rendbe jön, akkor így látatlanba sztem kontakthiba lesz a monitorcsatlakozás körül. vidd el valami szgépekhez fizikailag is értő ismerősödnek (egy tálca sör kíséretében)
2012. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is érintkezési hibára gondoltam - szoftverhiba nem lehetett, mert azt fizikailag nem lehet megfogni. :-) Megpróbálom elvinni valakihez! Köszi ismét!
2012. szept. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!