Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mai napon (2012 09. 07. )...

A mai napon (2012 09. 07. ) vagy legkésőbb holnap, melyik boltban tudok Székesfehérváron Corsair Vengeance 1500 7.1 gaming headsetet venni?

Figyelt kérdés

Néztem az árát a neten és 22-37 ezer forint között változik.

Nekem úgy 25-26 ezerért lenne megfelelő. Vasárnap este költözöm kollégiumba és az 5.1-es hangfalszettemet eléggé macerás lenne magammal vinni. Ezért kellene sürgősen a headset. Érdekelne, hogy esetleg van-e valamilyen bolt, ahol gyorsan meg tudom venni. Ha nincs, akkor marad az internetes megrendelés.



2012. szept. 7. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
egyéni probléma,
2012. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdésre legyél szíves válaszolni, azért van ez az oldal! Nem ez volt a kérdés, hogy kinek a problémája ez!
2012. szept. 7. 11:30
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
Van 25-26 ezer forintot egy headsetre, de egy ezresed nincs, hogy felemeld a telefont, és végigkérdezd azt a néhány boltot fehérváron?
2012. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a kört eléggé leszűkítetted. Válaszoljon az a székesfehérvári tizenéves, aki tudja fejből, hogy hol lehet Corsair Vengeance 1500 7.1 gaming headsetet venni. Ja és még ma. Szerintem erre nem lesz válasz, de azért ne haragudj...
2012. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:
Egyébként megy headset, akármit is írnak rá, maximum sztereót tud...
2012. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
megy => meg egy
2012. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!