Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom összekötni a a...

Hogy tudom összekötni a a házi mozit egy ASUS XONAR DGX 5.1-el digitális optikai kimenettel? Probléma alul olvasható:

Figyelt kérdés

Ha valaki tudna megoldást a problémámra azt nagyon megköszönném!

Probléma:

Vettem egy ASUS XONAR DGX 5.1-es hangkártyát.(ez még talán nem probléma) Digitális Optikai kimenettel szerettem volna összekötni a házi mozival. Sztereó hangon kívül semmit nem tudok kiszedni belőle sajnos.Egy játék sem megy csak sztereóban.VLC playeren ha beállítom a dts-t egy film alatt ,akkor azt lejátssza szépen.5.1-es dolby-t lejátssza ha beállítom rajta szépem. Játékoknál SEHOGY nem megy a dolog.Pedig a Battlefield 3 legalább a dolby digital 5.1-et kellene tudnia.(biztos hogy tudja is amúgy) Valaki tudna nekem segíteni mi lehet a gond? Ja analóg kimenet elfelejtve mert nincs a házimozin bemenet ,ott is csak sztereo...


A másik. gigabyte gtx 560-as videokártyán ven HDMI 1.4-es kimenet. de ott is CSAK SZTEREO hangot tudok leszedni HDMI kábellel. Mi a fenéért nem megy semmi 2012-ben???



2012. szept. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A világ vége miatt xd. A kérdésedre választ nem tudok adni sajnos.
2012. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XD Ha csak az miatt nem:D amúgy már megoldottam ,de nem egyszerű. épp el akartam adni a kártyát mire ráakadtam egy cikkre a net egyik eldugott féltve örzött pókhálós végén. na a lényeg hogy megy.
2012. szept. 8. 01:16
 3/3 Pacy válasza:
Írd le hogy sikerült kérlek mert én is el akadtam! Köszi
2012. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!