Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyha atrakom a laptopom...

Hogyha atrakom a laptopom merevlemezed a pc-be akkor menni fog?

Figyelt kérdés
Tehat ha egyszeruen csak kiveszem a merevlemezet es berakom a pc-be akkor ott el fog indulni? megmaradnak a file-im?

2012. szept. 8. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a csatlakozók és a jumper beállítások megfelelőek, működni fog, adataid megmaradnak.
2012. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rajta lévő oprendszert ne próbáld meg elindítani, mert a pc-ben biztos nem fog menni, de lehet, hogy utána a laptopban sem.
2012. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok,koszi tulajdonkeppen erre voltam kivancsi hogy elundulna a pc-n az operacios reszer ami a merevlemezen van(amit kivettem a laptopbol)
2012. szept. 8. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esélye minimális de mégis van ilyen.Nekem egyszer bejött.Természetesen voltak vele gondok(driverhibák...)de csodák csodájára a w7 bootolt róla.
2012. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a laptopban kisebb a merevlemez kell egy átalakitó hogy be tudjad az aztaliba csavarozni !

A Windows általában nem indul el ha a merevlemezt egy másik gépbe szereled , csak az működik megfelelően amit ugyanazon a gépen telepítettél !

2012. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!