Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy gépet összerakni...

Swich kérdése:

Szeretnék egy gépet összerakni olyan kb 250 000 Ft értékben. Szeretnék vele játszani és full hd-s videót felvenni, vágni stb. , magyarul elég ütős konfignak kéne lennie. Ebben kérném a segítségeteket!?

Figyelt kérdés
Amire gondoltam : 60 gb ssd 1 tb hdd. I7, nvidia (1-2gb) FONTOS! , cooler ház, jó táp, cooler hűtés stb., asus alaplap

2012. szept. 9. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:

ennyiért ne akarj i7-et nvidia karival... sokkal jobb egy kicsit gyengébb proci, ellenben egy sokkal jobb AMD VGA, és a VRAM egyáltalán nem számít... lehet neked 2GB-os nV vagy AMD karid, ha egy 512MB-os sokkal erősebb. szóval inkább hagy a konfigot az okosakra, mert látszik, hogy nem nagyon értesz hozzá!

De kezdésnek én is adok egy jó kis konfigot:

[link]

2012. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Igaz csak i5, ha mindenképp i7-et szeretnél, akkor változtatni kell(ssd ,vga leginkább ezeken lehetne).

[link]

2012. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Intel + AMD VGA a jó párosítás
2012. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat a 2-3 nakaz elsőnek meg annyit hogy ez nem úgy megy mint ahogy gondolja...

Nekem inkább logikai műveletek sokaságát kell elvégeznie a procinak úgyhogy vid. kariból gtx 660-at választottam i7-el a többi kb azonos mint a második válasz írójával.

2012. szept. 10. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
ok!
2012. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy bőven elég az i5...
2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor az i5-ből megmaradt pénzt milyen videó kártyára költsem ?
2012. szept. 11. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:
valami fos nv-re! :)))
2012. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott van a legeslegelső hozzászólásban a konfigom... hidd el, jól jársz vele!
2012. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!