Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vga mehetek tönkre a gépembe?

Vga mehetek tönkre a gépembe?

Figyelt kérdés

Na szóval tegnap tökéletesen ment a gép, ma reggel be kapcsoltam 8csipogás, és nincs kép.

megnéztem az ami bios hangjelzéseit, és videomemória hibát ír, sajnos másik vga.val nem tudtam ki próbálni, mert csak agp-is vga-am van, az úgy-e nem jó pci-be.

A ventik pörögnek, a vga-an is.

Sajnos integrált vga nincs az alaplapon, esetleg lehet a zotac 8800gt-ről van szó.



2012. szept. 9. 12:28
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Igen ez elég valószínű.
2012. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem :(

és kb mennyibe kerül meg csináltatni?

ha egyáltalán meg lehet, sajnos nincs pénzem újra.

2012. szept. 9. 12:43
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Lehetséges, de általában drágább a javíttatás, mint használtan egy ugyan olyan teljesítményű működőképes.

De amúgy újonnan is vannak 6-7 eFt körül PCI-E kártyák, bár játékra korlátozottan alkalmasak.

2012. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom de azok low profilosak, azért meg kárt pénzt kiadni.
2012. szept. 9. 13:38
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Miért baj a low profil? Akármilyen gépbe belerakhatod. Az hogy mellékelnek hozzá low profile -os hátlapot is csak egy dolog.
2012. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ninsc semmi bajom vele.

tegnap vaterán találtam egy kiváló szakembert más fél óra alatt meg csinálta, el szált a vga-nak a biosa.

Még nem hoztam el tőle, mert teszteli.

2ezer forintomba kerül, de így is olcsóbb mint ha veszek másikat.

2012. szept. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!