Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek? Táppal van gond?

Figyelt kérdés

A minap épp néztem egy filmet és mintha kihúztam volna a konnektorból...

Azóta nem reagál egyáltalán a bekapcsoló gombra...a zsinórok jók... Tápegység a baja? Nem akarom mesterhez vinni,mert tele van nem publikus dolgokkal,mindenféle mocsokkal :D

Szal ha veszek egy ugyanilyen tápot azzal jó kell h legyen nem? Asszem még van garanciám a tápegységemre,ha kiveszem és úgy viszem el,ak is adnak másikat?


2012. szept. 10. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szal ha veszek egy ugyanilyen tápot azzal jó kell h legyen nem?" Attól függ milyen volt az előző.

Ha már úgy is könyékig túrsz a gépben, miért nem veszed ki a winyót és úgy viszed a mesterhez?

2012. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha garanciális garanciáztasd a tápot

de amugy milyen? mert egy roszminöségüt hiába javítanak/cserélnek megint ugy járhatsz

melesleg rosz táp gépet is tönkre teheti/tehette

szóval leirhatnád elsönek pontosan tápot

Márka, TÍPÚS, Watt (W) ?

amugy pedig igen kiveszed merevlemezt és ugy viszed szervizbe

2012. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

blueberry psb400 400w most néztem,és a garancia pár hónapja járt le :S

Akkor kiveszem a merevlemezt és úgy viszem mesterhez. köszönöm a válaszokat!

idáig egyébként semmi baja sem volt, futtattam az utorrentet közben vlcvel néztem egy filmet,nem volt terhelve. egyébként egy kis zöld fény a lan csatlakozónál még világit de ez nem hiszem hogy lényeges :D

2012. szept. 10. 11:30
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem magyarországon élsz?

A tápot jó lene lecserélned

valamenyit biztos adnak érte hibásan is

.

és helyette akár még használtan is jobb (ha kevés a pénzed)

FSP APN 400W, FSP Hexa 400W

Chieftec CTG 400W

remélem találsz ilyeneket

.

(táp cserét mindentöl fügetlen ajánlom)

2012. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

vajdasági magyar vagyok :)

az üzletbe ahová megyek,ott valószínű,hogy lesz a három közül egy. de,hogy a használt tápegységemért adnak -e pénzt azt nem hiszem...

2012. szept. 10. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd már meg benne az üveg tokozású biztosítékot, hátha csak az szakadt meg, de ha veszel egy másikat bele, kicseréled egy ugyanolyanra, és még egyszer így jársz vele, akkor kell bele egy másikat!

Ha nem szabad megbontani a házat a garancia miatt, akkor le szokták matricázni/festeni a csavarokat rajta.

2012. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BazieJoe válasza:
Én nem próbálkoznék szétszedni a tápot, de ha mindenképpen akarod akkor mielőtt nekiállsz várj vele egy napot kb miután áramtalanítottad mert ha szétszeded és kisütöd az indító kondit (legnagyobb általában kék színű) akkor fel kell, hogy locsoljanak úgy megcsap,inkább végy másikat.Ja fontos, csak és kizárólag földelt konnektorban szabad használni a 220 voltos tápegységeket! Ha nem ilyenben használod, könnyen áramütést szenvedhetsz! Gondolj bele, egy nagy vasdarab földelés nélkül ha hibás a táp a föld te leszel ha hozzáérsz a gépházhoz...
2013. febr. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!